Glasba
Vsi koncertiOrkestrski cikelKomorni cikelJazz v Narodnem domuKoncerti za izvenKoncerti v parku
Gledališče
Vse predstavePredstave za izvenAbonma Komedija in izvenProdukcije
Za mlade
Vse predstaveMladinski cikelOtroški abonma KekecKulturni dnevnikPredstave za šoleVilinsko mesto
Ostalo
Narodni dom MariborVetrinjski dvorDvorana Union
Festivali
Festival LentFestival MariborVilinsko mesto
Vstopnice
Informacije
Prestavljene in odpovedane prireditveVstopniceNoviceArhivNarodni dom MariborProstori
Narodni dom Maribor>Informacije>Narodni dom Maribor

Kontakti

Narodni dom Maribor

● Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor


● T (02) 229 40 00 
● Račun (IBAN koda): SI56 0127 0603 0358 416
● Banka (Banka Slovenije - BIC koda): BSLJ SI 2X
● ID za DDV: SI24909165 ● matična številka: 5650437 


Informacijska pisarna, prodaja vstopnic

Delovni čas in informacije 
(02) 229 40 11 ● (02) 229 40 50 ● 031 479 000 ● vstopnice@nd-mb.si


Vodstvo

Direktor Vladimir Rukavina
(02) 22 940 01 ● vladimir.rukavina@nd-mb.si

Pomočnica direktorja Maša Novak
(02) 22 940 07 ● masa.novak@nd-mb.si

Pomočnik direktorja Andrej Borko
(02) 22 940 08 ● andrej.borko@nd-mb.si


Koordinatorka in organizatorka kulturnega programa, producentka festivala Folkart  Alenka Klemenčič
(02) 22 940 67 ● alenka.klemencic@nd-mb.si

Poslovna sekretarka Mateja Bombek
(02) 22 940 01 ● mateja.bombek@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za kadrovske in pravne zadeve Stanka Osterc
(02) 22 940 03 ● stanka.osterc@nd-mb.si


Koncertna poslovalnica

Vodja programa klasične glasbe Barbara Švrljuga Hergovich
barbara.svrljuga@nd-mb.si

Vodja programa jazz & world music David Braun
david.braun@nd-mb.si

Producentka Tina Vihar
(02) 22 940 14 ● tina.vihar@nd-mb.si

Producentka Tadeja Nedog
(02) 22 940 06 ● tadeja.nedog@nd-mb.si

Strokovni sodelavec za pripravo projektov Gregor Čerič
(02) 22 940 66 ● gregor.ceric@nd-mb.si


Gledališka dejavnost 

Producent gledališke dejavnosti Marjan Rajbenšu
(02) 22 940 05 ● marjan.rajbensu@nd-mb.si 


Kulturno izobraževanje mladih 

Producent Mišel Vugrinec
+386 31 208 754 ● misel.vugrinec@nd-mb.si

Producentka Urška Košica 
+386 40 500 388 ● urska.kosica@nd-mb.si


Odnosi z javnostmi

Vodja odnosov z javnostmi Boris Črnič
(02) 22 940 15 ● boris.crnic@nd-mb.si

Strokovna sodelavka za digitalni marketing Teja Osterc
+386 41 462 491 ● teja.osterc@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za odnose z javnostmi Maša Stošič
(02) 22 940 25 ● +386 40 355 556 ● masa.stosic@nd-mb.si


Marketing

Vodja marketinga mag. Mojca Pušnik
(02) 22 940 27 ● mojca.pusnik@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za marketing Mateja Meh
(02) 22 940 17 ● +386 51 261 849 ● mateja.meh@nd-mb.si


Računovodstvo

Vodja finančno-računovodske službe Mitja Praštalo
(02) 22 940 04 ● mitja.prastalo@nd-mb.si

Glavni računovodja Denis Valentan
(02) 22 940 74 ● denis.valentan@nd-mb.si

Samostojna knjigovodkinja Sabina Špendl
(02) 22 940 26 ● sabina.spendl@nd-mb.si

Knjigovodkinja Tanja Budna
(02) 22 940 85 ● tanja.budna@nd-mb.si


Informacijska pisarna

vstopnice@nd-mb.si
(02) 22 940 11 ● (02) 22 940 50 ● 031 479 000

Prodajna referentka Neli Koletnik
neli.koletnik@nd-mb.si

Prodajna referentka Iris Vindiš
iris.vindis@nd-mb.si

Anja Lukan
anja.lukan@nd-mb.si


Tehnika 

tehnika@nd-mb.si

Odrski tehnični vodja Luka Belšak
(02) 22 940 10 ● luka.belsak@nd-mb.si

Tehnični vodja Jože Skarlovnik
+386 31 778 368 ● joze.skarlovnik@nd-mb.si 

Odrski mojster Andrej Krštinc
+386 41 749 985 ● andrej.krstinc@nd-mb.si

Oblikovalec zvoka Gaber Lesjak
+386 41 814 785 ● gaber.lesjak@nd-mb.si

Lučni mojster Bojan Golnar
+386 41 261 307 ● bojan.golnar@nd-mb.si

Odrsko-scenski delavec Davorin Sel
(02) 22 940 10

Tehnični organizator kulturnega programa Uroš Brankov
+386 41 232 677 ● uros.brankov@nd-mb.si

Pomočnik Darko Sel
darko.sel@nd-mb.si 


Recepcija

recepcija@nd-mb.si

Receptor Rajko Volovšek
(02) 22 940 00 ● rajko.volovsek@nd-mb.si

Receptor Željko Žukina
(02) 22 940 00 ● zeljko.zukina@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Boštjan Matko
(02) 420 56 80 ● bostjan.matko@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Anton Embreuš
(02) 420 56 80 ● anton.embreus@nd-mb.si


Vetrinjski dvor

vetrinjski.dvor@nd-mb.si

Producent Marko Brumen
(02) 22 812 50 ● marko.brumen@nd-mb.si

Neli Koletnik
(02) 22 812 50 ● neli.koletnik@nd-mb.si

Odrski mojster Matjaž Melliwa
+386 51 349 962 ● matjaz.melliwa@nd-mb.si

Receptor Beno Lončarič
+386 41 681 915 ● beno.loncaric@nd-mb.si­


 

Prijava na e-novice

 

Pokrovitelji

Razstava

Narodni dom Maribor – središče kulturnega dogajanja od 1899

Ob 30-letnici Narodnega doma Maribor
Razstavišče Kibela, 30. 10. do 22. 11.
Jazz v Narodnem domu

Paradox Trio

M. Darriau, saksofoni, klarineti, kaval, dude; B. Shepik, kitare, R. Cappadocia, 5-strunsko čelo; S. Salifoski, tolkala

8. oktober, 20.30, Mali oder