Glasba
Vsi koncertiOrkestrski cikelKomorni cikelJazz v Narodnem domuKoncerti za izvenKoncerti v parku
Gledališče
Vse predstavePredstave za izvenAbonma Komedija in izvenProdukcije
Za mlade
Vse predstaveMladinski cikelOtroški abonma KekecKulturni dnevnikPredstave za šoleVilinsko mesto
Ostalo
Narodni dom MariborVetrinjski dvorDvorana Union
Festivali
Festival LentFestival MariborVilinsko mesto
Awwwditorij
Informacije
Prestavljene in odpovedane prireditveVstopniceNoviceArhivNarodni dom MariborProstori

Kontakti

Narodni dom Maribor

● Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor
● nd@nd-mb.si


● T (02) 229 40 00 ● F (02) 229 40 55
● Račun (IBAN koda): SI56 0127 0603 0358 416
● Banka (Banka Slovenije - BIC koda): BSLJ SI 2X
● ID za DDV: SI24909165 ● matična številka: 5650437 


Informacijska pisarna, prodaja vstopnic

Delovni čas in informacije 
(02) 229 40 11 ● (02) 229 40 50 ● 031 479 000 ● vstopnice@nd-mb.si


Vodstvo

Direktor Vladimir Rukavina
(02) 22 940 01 ● vladimir.rukavina@nd-mb.si

Pomočnica direktorja za finance Marinka Jerman Jelek
(02) 22 940 04 ● marinka.jerman.jelek@nd-mb.si

Pomočnik direktorja Andrej Borko
(02) 22 940 08 ● andrej.borko@nd-mb.si


Vodja službe za splošne zadeve Maša Novak
(02) 22 940 01 ● masa.novak@nd-mb.si

Poslovna sekretarka, producentka festivala FOLKART Alenka Klemenčič
(02) 22 940 67 ● alenka.klemencic@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za kadrovske in pravne zadeve Stanka Osterc
(02) 22 940 03 ● stanka.osterc@nd-mb.si

Dokumentalistka Špela Valadžija
(02) 22 940 25 ● spela.valadzija@nd-mb.si


Koncertna poslovalnica

Vodja programa klasične glasbe Barbara Švrljuga Hergovich
barbara.svrljuga@nd-mb.si

Vodja programa jazz & world music David Braun
david.braun@nd-mb.si

Producentka Tina Vihar
(02) 22 940 14 ● tina.vihar@nd-mb.si

Producentka Tadeja Nedog
(02) 22 940 06 ● tadeja.nedog@nd-mb.si

Strokovni sodelavec za pripravo projektov Gregor Čerič
(02) 22 940 66 ● gregor.ceric@nd-mb.si


Gledališka dejavnost 

Producent gledališke dejavnosti Marjan Rajbenšu
(02) 22 940 05 ● marjan.rajbensu@nd-mb.si 


Kulturno izobraževanje mladih 

Producent Mišel Vugrinec
(02) 22 940 67 ● misel.vugrinec@nd-mb.si

Producentka Urška Košica 
+386 40 500 388 ● urska.kosica@nd-mb.si


Odnosi z javnostmi

Vodja odnosov z javnostmi Boris Črnič
(02) 22 940 15 ● boris.crnic@nd-mb.si

Strokovna sodelavka za digitalni marketing Teja Osterc
+386 41 462 491 ● teja.osterc@nd-mb.si


Marketing

Vodja marketinga mag. Mojca Pušnik
(02) 22 940 27 ● mojca.pusnik@nd-mb.si

Strokovna sodelavka za marketing Katja Žižek
(02) 22 940 17 ● katja.zizek@nd-mb.si


Računovodstvo

Glavni računovodja Denis Valentan
(02) 22 940 74 ● denis.valentan@nd-mb.si

Samostojna knjigovodkinja Sabina Špendl
(02) 22 940 26 ● sabina.spendl@nd-mb.si

Knjigovodkinja Tanja Budna
(02) 22 940 85 ● tanja.budna@nd-mb.si

Strokovni sodelavec Mitja Praštalo
(02) 22 940 07 ● mitja.prastalo@nd-mb.si


Informacijska pisarna

Prodajna referentka Neli Koletnik
(02) 22 940 11 ● neli.koletnik@nd-mb.si

Prodajna referentka Mateja Bombek
(02) 22 940 50 ● mateja.bombek@nd-mb.si


Tehnika 

tehnika@nd-mb.si

Vodja tehnike Miloš Brankov
(02) 22 940 09 ● milos.brankov@nd-mb.si

Odrski tehnični vodja Luka Belšak
(02) 22 940 10 ● luka.belsak@nd-mb.si

Oblikovalec zvoka Gaber Lesjak
+386 41 814 785 ● gaber.lesjak@nd-mb.si

Lučni mojster Bojan Golnar
+386 41 261 307 ● bojan.golnar@nd-mb.si

Lučni mojster Jože Skarlovnik
+386 31 778 368 ● joze.skarlovnik@nd-mb.si

Odrsko–scenski delavec Davorin Sel
(02) 22 940 10

Odrsko–scenski delavec Uroš Brankov
+386 41 232 677 ● uros.brankov@nd-mb.si


Recepcija

recepcija@nd-mb.si

Receptor Rajko Volovšek
(02) 22 940 00 ● rajko.volovsek@nd-mb.si

Receptor Samo Kacijan
(02) 22 940 00 ● samo.kacijan@nd-mb.si

Receptor Željko Žukina
(02) 22 940 00 ● zeljko.zukina@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Boštjan Matko
(02) 420 56 80 ● bostjan.matko@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Anton Embreuš
(02) 420 56 80 ● anton.embreus@nd-mb.si


Vetrinjski dvor

vetrinjski.dvor@nd-mb.si

Producent Marko Brumen
(02) 22 812 50 ● marko.brumen@nd-mb.si

Neli Koletnik
(02) 22 812 50 ● neli.koletnik@nd-mb.si

Odrski mojster Matjaž Melliwa
(02) 22 812 50 ● 051 349 962 ● matjaz.melliwa@nd-mb.si

Receptor Beno Lončarič
(02) 22 812 50 ● 041 681 915 ● beno.loncaric@nd-mb.si­


 

Prijava na e-novice

 

Pokrovitelji

Zapiramo vrata, a ostajamo z vami.

Ne boste pa ostali sami. Z vami se bomo družili na naših socialnih omrežjih, kjer bo vrvelo od dobre glasbe in dobre volje.

Ekipa Narodnega doma Maribor