Glasba
Vsi koncertiOrkestrski cikelKomorni cikelJazz v Narodnem domuKoncerti za izvenKoncerti v parku
Gledališče
Vse predstaveAbonma Komedija in izvenPredstave za izvenProdukcije
Za mlade
Mladinski cikelOtroški abonma KekecKulturni dnevnikVse predstavePredstave za šoleVilinsko mesto
Ostalo
Narodni dom MariborVetrinjski dvorDvorana Union
Festivali
Festival LentFestival MariborVilinsko mesto
Informacije
VstopniceNoviceArhivNarodni dom MariborProstori

Kontakti

Narodni dom Maribor

 Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor
 nd@nd-mb.si

 T (02) 229 40 00  F (02) 229 40 55
 Račun (IBAN koda): SI56 0127 0603 0358 416
 Banka (Banka Slovenije - BIC koda): BSLJ SI 2X
 ID za DDV: SI24909165  matična številka: 5650437 
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Informacijska pisarna, prodaja vstopnic

Delovni čas in informacije 
(02) 229 40 11  (02) 229 40 50  040 744 122  031 479 000 ● vstopnice@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vodstvo

Direktor Vladimir Rukavina
(02) 22 940 01 ● vladimir.rukavina@nd-mb.si

Pomočnica direktorja za finance Marinka Jerman Jelek
(02) 22 940 04  marinka.jerman.jelek@nd-mb.si

Pomočnik direktorja Andrej Borko
(02) 22 940 08  andrej.borko@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Vodja službe za splošne zadeve Maša Novak
(02) 22 940 01  masa.novak@nd-mb.si

Poslovna sekretarka, producentka festivala FOLKART Alenka Klemenčič
(02) 22 940 67  alenka.klemencic@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za kadrovske in pravne zadeve Stanka Osterc
(02) 22 940 03  stanka.osterc@nd-mb.si

Dokumentalistka Špela Valadžija
(02) 22 940 25  spela.valadzija@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Koncertna poslovalnica

Vodja programa klasične glasbe in Festivala Maribor Barbara Švrljuga Hergovich
barbara.svrljuga@nd-mb.si

Vodja programa jazz & world music David Braun
david.braun@nd-mb.si

Producentka Tina Vihar
(02) 22 940 14  tina.vihar@nd-mb.si

Producentka Tadeja Nedog
(02) 22 940 06  tadeja.nedog@nd-mb.si

Strokovni sodelavec za pripravo projektov Gregor Čerič
(02) 22 940 66  gregor.ceric@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Gledališka dejavnost 

Producent gledališke dejavnosti Marjan Rajbenšu
(02) 22 940 05  marjan.rajbensu@nd-mb.si 
 ______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kulturno izobraževanje mladih 

Producent Mišel Vugrinec
(02) 22 940 67  misel.vugrinec@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Odnosi z javnostmi

Vodja odnosov z javnostmi Boris Črnič
(02) 22 940 15  boris.crnic@nd-mb.si

Strokovna sodelavka za digitalni marketing Teja Osterc
+386 41 462 491  teja.osterc@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Marketing

Vodja marketinga mag. Mojca Pušnik
(02) 22 940 27  mojca.pusnik@nd-mb.si

Strokovna sodelavka za marketing Katja Žižek
(02) 22 940 17  katja.zizek@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Računovodstvo

Glavni računovodja Denis Valentan
(02) 22 940 74  denis.valentan@nd-mb.si

Samostojna knjigovodkinja Sabina Špendl
(02) 22 940 26  sabina.spendl@nd-mb.si

Knjigovodkinja Tanja Budna
(02) 22 940 85  tanja.budna@nd-mb.si

Strokovni sodelavec Mitja Praštalo
(02) 22 940 07  mitja.prastalo@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Informacijska pisarna

Prodajna referentka Neli Koletnik
(02) 22 940 11  neli.koletnik@nd-mb.si

Prodajna referentka Mateja Bombek
(02) 22 940 50  mateja.bombek@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Tehnika 

tehnika@nd-mb.si

Vodja tehnike Miloš Brankov
(02) 22 940 09  milos.brankov@nd-mb.si

Odrski tehnični vodja Luka Belšak
(02) 22 940 10  luka.belsak@nd-mb.si

Oblikovalec zvoka Gaber Lesjak
+386 41 814 785  gaber.lesjak@nd-mb.si

Lučni mojster Bojan Golnar
+386 41 261 307  bojan.golnar@nd-mb.si

Lučni mojster Jože Skarlovnik
+386 31 778 368  joze.skarlovnik@nd-mb.si

Odrski mojster Gašper Zemljič
+386 31 843 411  gasper.zemljic@nd-mb.si

Odrsko–scenski delavec Davorin Sel
(02) 22 940 10

Odrsko–scenski delavec Uroš Brankov
+386 41 232 677  uros.brankov@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Recepcija

recepcija@nd-mb.si

Receptor Rajko Volovšek
(02) 22 940 00  rajko.volovsek@nd-mb.si

Receptor Samo Kacijan
(02) 22 940 00  samo.kacijan@nd-mb.si

Receptor Željko Žukina
(02) 22 940 00  zeljko.zukina@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Boštjan Matko
(02) 420 56 80  bostjan.matko@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Anton Embreuš
(02) 420 56 80  anton.embreus@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Vetrinjski dvor

vetrinjski.dvor@nd-mb.si

Producent Marko Brumen
(02) 22 812 50  marko.brumen@nd-mb.si

Neli Koletnik
(02) 22 812 50  neli.koletnik@nd-mb.si

Odrski mojster Matjaž Melliwa
(02) 22 812 50  051 349 962  matjaz.melliwa@nd-mb.si

Receptor Beno Lončarič
(02) 22 812 50  041 681 915  beno.loncaric@nd-mb.si
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Prijava na e-novice

 

Pokrovitelji

Koncert Komornega cikla

Pihalni kvintet Slowind

13. november ob 19.30, Minoritska cerkev